Referencje

referencje-06

Pan Stanisław Dziachan zrealizował kompleksowy remont i dostosował mieszkanie do potrzeb osoby niepełnosprawnej. Wykonawca wykazał się fachowością, sumiennością i dokładnością. Warunki cenowe zostały dotrzymane, a wykonawca przedstawił szczegółowe rozliczenie kosztów.

Wykonawca wykonywał kompleksowe prace w kawiarence i auli szkolnej. Zlecone prace wykonano z należytą starannością, przy zachowaniu wszelkich terminów i ustaleń. Wykonawca jest rzetelnym i wykwalifikowanym kontrahentem.

referencje-01
referencje-02

Pan Stanisław Dziachan wykonywał prace wykończeniowe przy budowie naszego domu: kafelkowanie (glazura i terakota) około 200 metrów kwadratowych; montaż sufitów podwieszanych, armatury sanitarnej i łazienkowej. W okresie 3-letniego użytkowania nie ujawniły się żadne usterki.

Pan Dziachan i jego Pracownicy wykonali generalny remont mojego mieszkania, w tym: kafelkowanie łazienki, kuchni, balkonu i przedpokoju; wymiana instalacji wodnej i elektrycznej; instalacja stropów i ścian działowych. Prace zostały wykonane starannie i terminowo. Wyniki pracy są podziwiane przez moich gości.

referencje-03
referencje-04

Pan Dziachan wykonał prace wykończeniowe konieczne do zmiany stanu deweloperskiego na stan gotowy do zamieszkania, w tym: wyrównanie i malowanie ścian i sufitów; położenie paneli podłogowych; kafelkowanie kuchni oraz łazienki. Praca została wykonana zgodnie z treścią umowy w zakresie ceny, czasu i jakości.

Pan Dziachan prace wykończeniowe w lokalu mieszkaniowym do stanu pod klucz. Zlecona praca została rozpoczęta i zakończona terminowo. Postęp prac przebiegał zgodnie z harmonogramem. Wykonawca wykazał się sumiennością, starannością oraz fachową wiedzą.

referencje-05